LIQUID CHLOROPHYLL - NEJLEPŠÍ CENA NA TRHU

Liquid Chlorophyll
doplněk stravy (473 ml - 95 dávek!)

Užívání: 1 kávovou lžičku smíchejte s cca. 100 ml vody a pijte 2 x denně.

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu. Liquid Chlorophyll zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení.


Jak Liquid Chlorophyll pomáhá:

 • Upravuje zažívání.
 • Detoxikuje organismus.
 • Udržuje zdravé srdce.
 • Podporuje tvorbu hemoglobinu.
 • Příznivě ovlivňuje transport kyslíku.
 • Pomáhá odstraňovat tělesné pachy.
 • Eliminuje špatný dech.
 • Chlorofyl zmírňuje bolesti v krku.
 • Zlepšuje krevní oběh.
 • Snižuje únavu.
 • Má silné antibakteriální vlastnosti.
 • Působí protizánětlivě.
 • Může zlepšit imunitní odezvu.
 • Optimalizuje a udržuje zdraví.
 • Posiluje odolnost buněk proti bakteriím.
 • Stimuluje hojení ran.
 • Pomáhá zlepšit peptické vředy.
 • Podporuje pravidelné vyprazdňování střev.
 • Může být prospěšný pro pacienty trpící revmatoidní artritidou.

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu.


Prostředí v našem těle by mělo být lehce zásadité (pH 7,4), jenže konzumace nevhodných poživatin, stres, napětí, smog, antikoncepce, léky, málo spánku, nadměrná fyzická aktivita i špatné dýchání a nezřídka opakující se nevhodné diety mají významný podíl na nežádoucím překyselení organismu.

 

Překyselený organismus ukládá tuky na určitých partiích těla, čímž znesnadňuje zdravý proces shazování přebytečných kilogramů. Rovněž celulitida může být výsledkem ukládání kyselin do podkožního tuku. Pokud tedy chcete hubnout, měl by být redukční jídelníček upraven směrem k zásaditosti.

 

Navíc je-li náš organismus permanentně překyselený a my mu vědomě příliš nepomáháme dostat se opět do rovnováhy, musí bojovat sám. Využívá k tomu naše vlastní zásoby živin, například minerálů, jako je vápník. I tukové buňky v tomto procesu hrají důležitou roli, proto se jich překyselený organismus nerad zbavuje. To vše v důsledku přispívá k obezitě, osteoporóze, infarktu či mozkové mrtvici atd. Překyselený organismus se projevuje neustálou únavou, bolestmi ve svalech, citlivostí na chlad, poruchami prokrvování končetin, zvýšenou náchylností k infekčním nemocem či zřetelnou změnou váhy.

 

Chlorofyl je obecný název pro skupinu zelených barviv vyšších rostlin, které se účastní metabolismu kyslíku. Chlorofyl je spojen se železem a podílí se na tvorbě krevního barviva hemoglobinu, který umožňuje v procesu dýchání přenos kyslíku do tkání. Proto hraje zásadní roli ve fungování srdce a nervů. Doplněk stravy Liquid Chlorophyll získává chlorophyl z moruše a vojtěšky.


Účinnou zbraní proti překyselení organismu je chlorofyl. Chlorofyl má v trávicím systému silně zásaditý účinek.

 

Chlorofyl se běžně používá jako přípravek s desinfekčním a deodorantním účinkem v kosmetických přípravcích. Chlorofyliny jsou důležité pro denní detoxikační podporu, ulevují při těžkém zažívání a mohou modulovat aktivaci enzymů. Zárověn poskytují antioxidační ochranu proti volným radikálům.

   
Nákupní košík
0 ks
0
Přihlášení
Spolehlivá firma
Jindra Šmídová - Chcete-li se cítit skvěle, kupujte jako já extrakt z čínských bylinek a houby reishi. Výsledky na sobě pocítíte po dvou týdnech.
Věra Bachtíková – Na doporučení jsem vyzkoušela přípravek Aloe Vera a jeho hojivé účinky na žaludek si nemohu vynachválit.
Radka Malá - Dávám 5 hvězdiček Zambroze. Za relativně málo peněz, hodně muziky. Chutná skvěle, vydrží měsíc a s ní se cítím líp.
Irena Válková - Oblíbila jsem si Zambrozu, skvěle chutná a má na mě přímo blahodárné účinky. I mé okolí na mě zaznamenalo pozitivní změnu.
Pavla Lamačová – Hledala jsem něco fungujícího na hubnutí. Po porodu jsem chtěla 7 kilo dostat dolů. S programem prémiovým šly dolů ještě 3 kila navíc.
Martina Sehnoutková - Nedařilo se mi udržet některé partie v ideálních tvarech. Břicho, hýždě a stehna. Nasadila jsem Solstic slim a jsem šik.
Markéta Králová – Trápily mě zažívací potíže a akné. Po celkové detoxikaci čistícím programem a pravidelným užíváním chlorofylu se cítím skvěle.
Boris Moravec – Užívám pravidelně Nutri-calm. Mám psychicky náročné zaměstnání a tento produkt mě udržuje ve skvělé formě.
Táňa Novotná – Zkusila jsem doplněk pro těhotné Nature´s Prenatal. Ustoupily nevolnosti a mohu jej doporučit i kojícím maminám.
Miroslava Hradecká – Po pročištění detoxikační kůrou se cítím jako vyměněná. Potíže s trávením jsou pryč a cítím se ohromně fajn.
Marcela Prokopová - Žiji si spokojený život, ale od jistého věku to přestalo být "ono". Teď beru výrobek Damiana & Ginseng a cítím se báječně.
Ilona Rupertová – Na doporučení pro lepší trávení užívám TNT náhradu jídla - vlákninu s vitamíny. Výrobek navíc zasytí a cítím se výborně.
Alena Mocová – Na hubnutí mohu doporučit program Solstic. Funguje a výborně proštíhluje. Po měsíci je pryč 4,5 kg a v pasu 2,5 cm.
Lenka Boudová - Moje váha začala být koblížková. Tak jsem se rozhodla pro kompletní program na hubnutí a po 15 týdnech je 16 kg dole.
Lída Crhová – Sadu 2 x 2 Zambroza a Fat Grabbers mohu doporučit. Po jednom a půl balení byl můj úbytek 4,75 kg. Výborná je poradna.
Andrea Kovářová - Koupila jsem program na hubnutí kompletní a výsledek?. Úbytek 9,5 kg za 9 týdnů! Teď beru 2 x 2 Zabroza - Carbo a váha je perfektní.
Marta Sadilová - Výrobek Zambroza užíváme celá rodina. Je skvělý nejen jako podpora imunity, ale i pro získání potřebné energie. Vřele doporučuji.
Arnošt Korec - Mega-Chel, produkt pro podporu srdeční činnosti a dobře fungujícího krevního oběhu je přesně to, co by měl užívat každý zralý muž.
Šárka Němcová - Potřebovala jsme shodit pár kilo. Výběrový program mi pomohl shodit 6,5 kg. Přidala jsem Zambrozu a užívám si štíhlejší postavu.
Ludvík Fojtek – Užívám výrobky skeletal a everflex. Problémy s bolestmi kloubů a zad překvapivě rychle odezněly.