KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 720982890
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 39 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU
              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!
ZÍSKEJTE DALŠÍ PŘÍJEM

2 x 2 Zambroza a Fat Grabbers

2 x 2 Zambroza a Fat Grabbers
   
Redukční program vyživující, antioxidační, tuk spalující. Výživa a účinné hubnutí bez kompromisu!

S tímto programem nemůžete nezhubnout.

Program obsahuje:
2 x Zambroza 64 dávek
2 x Fat Gebbers - spalovač tuků 2 x 120 kapslí
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Skladem
DPH:15%
Vaše cena s DPH:2 390,00
počet kusů:

Popis


V případě, že je vaším cílem úbytek váhy o větší množství kilogramů, rozhodně doporučujeme před redukčním programem komplexní bylinné pročištění organismu. Po detoxikaci tělo mnohem rychleji reaguje na redukční režim.

Zambroza
 je jedinečná a silná směs šťáv, které jsou přirozeně bohaté na vitamin C, což je silný antioxidant.


Balení: 1 láhev (458 ml) - dávka na 32 dní
Užívání: doporučujeme 15ml smíchat s cca. 40 ml vody.

Zambroza je koncentrovaný extrakt ze zdravého ovoce a přírodních extraktů z celého světa. Spojuje v sobě výhody lahodné a výživné šťávy, která byla speciálně vyvinuta k neutralizaci volných radikálů. Zambroza je synergická směs deseti silných složek k nimž patří mangostan, wolfberry / Goji - plody extrakt, Açai Berry, jablečný extrakt, borůvka, hroznová šťáva, hroznové semeno, hroznové slupky, zelený čaj, červené Berry a malina, extrakt z plodu rakytníku řešetlákového.

Zambroza je silná směs složek dávající tělu energii a vitalitu. Pomáhá doplňovat organismu živiny a udržovat zdravý imunitní systém.

Nejenže se budete cítit příjemně, ale tyto antioxidanty mají rovněž silný vliv na zdraví pokožky. Díky tomu budete vypadat skvěle.   hubnutí, výživa, spalování tuků, fitness, dieta, hubnutí břicha a stehen, úprava váhy, do plavek, žena, muž, figura

Podle dostupných materiálů používali lidé už v minulosti rostliny a plody, které jsou součástí produktu ke zvýšení životní energie, k udržení imunitního systému v optimální kondici, dále jako podporu funkce zažívacího ústrojí, pro posílení schopnosti učení a paměti, pro

• úlevu od bolesti a migrén,

• prevenci před záněty močového ústrojí, vypozorovali rovněž

• protirevmatické, protizánětlivé a protiplísňové účinky,

• uklidnění ženského organismu od negativních vjemů měsíčních cyklů – menstruace a pro zlepšení pleti.

Uvedené informace doposud žádná odborná práce nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Nicméně byl vysledován značný prospěch u lidí, kteří dlouhodobě aktivně podporují vnitřní prostředí svého organismu.

Žijeme ve světě volných radikálů - jsou všude kolem nás. Naše zdraví ovlivňuje prostředí ve kterém žijeme, co jíme a v jakém tempu žijeme. Každý okamžik naše tělo bojuje bitvu proti armádě škodlivých volných radikálů ohrožujících buněčnou stabilitu organismu. Negativně se na nás podepisuje znečištění životního prostředí, chemické přísady ve stravě, stres, sluneční záření a jiné faktory spouštějící destabilizační procesy v organismu.

V tomto boji nám pomáhají antioxidanty, což jsou organické sloučeniny, které jsou schopny neutralizovat škodlivou řetězovou reakci v organismu a stabilizovat jej. Zařazením nápoje ZAMBROZA do svého každodenního stravování výrazně podpoříte svoji kondici a budete vypadat skvěle!

Neužívejte v těhotenství, případně chcete-li otěhotnět. V těchto případech se vždy poraďte s lékařem. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte z dosahu dětí.
 

Fat Grabbers 

 

Přínos: pomáhá snížit v těle vstřebávání tuku a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi.


Fat Grabbers ® je ideálním produktem pro každého, kdo chce pomoci snížit hladinu tuků v jeho stravě. Žádné stimulanty, žádné pochybné přísady, jen zdravé nutriční látky, které nenarušují normální tělesné procesy.

Výrobek patří k nejoblíbenějším produktům výrobce v Evropě a ve Spojených státech. Jedná se o patentovanou směs (Patent USA č. 6214349) Guarové gumy. (Cyamopsis Tetragonolobus), Psyllium (Plantago ovata Trupy), Ptačinec - výtažek z listů (Stellaria media) a sójový lecitin. Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve vodném prostředí. Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti.


Navíc! Fat Grabbers ® dodává živiny, které pomáhají udržovat hladinu cholesterolu v krvi již v optimální hladině.

Fat Grabbers ® obsahuje: guarová guma, slupky psyllia, výtažek z listů Ptačince a lecitin. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.

Balení: 2 x 120 kapslí – (15 - 10 dní užívání.)
Užívání: 4 kapsle zapijte 250 ml čisté vody a užívejte s jídlem 2 – 3 x denně (30 dní užívání).

Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve vodném prostředí.

Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů. Fat Grabbers ® je produkt vyrobený z bylin.


Upozornění: Tato tvrzení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Může způsobit alergickou reakci u osob citlivých na vdechnutí nebo požití psyllium. Nejste-li si jisti svým zdravotním stavem, obraťte se vždy na svého ošetřujícího lékaře, s nímž konzultujte užívání přípravku.

Úbytek váhy i objemu je v každém jednotlivém případu individuální a závisí na fyziologických předpokladech každého jednotlivce. V případě, že je vaším cílem úbytek váhy o větší množství kilogramů, rozhodně doporučujeme před redukčním programem komplexní bylinné pročištění organismu. Po detoxikaci tělo mnohem rychleji reaguje na redukční režim.
Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky