KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Fat Grabbers, 120 kapslí

Fat Grabbers, 120 kapslí
   
Spalovač tuků 120 kapslí

Přínos: pomáhá snížit v těle vstřebávání tuku. Fat Grabbers ® je ideálním produktem pro každého, kdo chce pomoci snížit hladinu tuků v jeho stravě. Žádné stimulanty, žádné pochybné přísady, jen zdravé nutriční látky, které nenarušují normální tělesné procesy.

Dávkování: 4 kapsle zapijte 250 ml čisté vody a užívejte s jídlem 2 – 3 x denně.
Balení: 120 kapslí (15 dní užívání.)
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Na objednávku
DPH:15%
Vaše cena s DPH:751,00
počet kusů:

Popis

hubnutí, výživa, spalování tuků, fitness, dieta, hubnutí břicha a stehen, úprava váhy, do plavek, žena, muž, figuraVýrobek patří k nejoblíbenějším produktům výrobce v Evropě a ve Spojených státech. Jedná se o patentovanou směs (Patent USA č. 6214349) Guarové gumy. (Cyamopsis Tetragonolobus), Psyllium (Plantago ovata Trupy), Ptačinec - výtažek z listů (Stellaria media) a sójový lecitin. Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve vodném prostředí. Fat Grabbers ® zajišťuje ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti.


Navíc! Fat Grabbers ® dodává živiny, které pomáhají udržovat hladinu cholesterolu v krvi již v optimální hladině.

Fat Grabbers ® obsahuje: guarová guma, slupky psyllia, výtažek z listů Ptačince a lecitin. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.


Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve
vodném prostředí.


Fat Grabbers ® zajišťuje ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.  Fat Grabbers ® je produkt vyrobený z bylin.

Upozornění: Tato tvrzení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Může způsobit alergickou reakci u osob citlivých na vdechnutí nebo požití psyllium. Nejste-li si jisti svým zdravotním stavem, obraťte se vždy na svého ošetřujícího lékaře, s nímž konzultujte užívání přípravku.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky