KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Redukční program rozpočtový s vlákninou

Redukční program rozpočtový s vlákninou
   
Vyzkoušejte ekonomický program pro snížení váhy s překvapujícím vlivem na úbytek kilogramů a centimetrů. Vynikající poměr mezi cenou a účinkem.

V porovnání parametrů kvalita, přínos pro zákazníka a příznivá cena jde o naprosto bezkonkurenční produkt!

TNT - Plnohodnotná náhrada jídla.
Doporučené užívání: smíchejte jednu přiloženou odměrku s cca. 118 ml vody nebo odtučněného mléka a protřepejte. Užívejte místo snídaně a večeře. Vhodné pro vegetariány: obsahuje podmáslí.
Balení: 532 g

2 x Fat Grabbers - spalovač tuků
28 porcí!
Přínos: snižuje vstřebávání tuku v těle a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi.

Dávkování: 4 kapsle zapijte 250 ml čisté vody a užívejte s jídlem 2 – 3 x denně.
Balení: 2 x 120 kapslí (30 dní užívání.)
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Na objednávku
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 640,00
počet kusů:

Popis

hubnutí, výživa, spalování tuků, fitness, dieta, hubnutí břicha a stehen, úprava váhy, do plavek, žena, muž, figuraTNT NÁPOJ – zdroj vláknina (532g)

Složení a nutriční hodnoty zde.

Ideální náhrada jídla při hubnutí.  TNT NÁPOJ je ideální náhrada jídla při úpravě váhy. Svému organismu doplníte potřebné živiny, vitamíny, minerály a vlákninu s minimem kalorií. 

Vláknina je důležitou součástí zdravé výživy, ale není vždy snadné získat vždy z běžného jídla její potřebnou denní dávku. Konzumace dostatečného množství vlákniny je nezbytná pro udržení zdraví střev. Vláknina plní důležité funkce v těle. Nerozpustná vláknina absorbuje vodu, změkčuje stolici a stěhuje zbytky z nestrávené potravy  přes střeva ven z těla. Rozpustná vláknina se váže s mastnými kyselinami a prodlužuje vyprazdňování žaludku, díky tomu se uvolněný cukr ze stravy vstřebává pomaleji. Vláknina poskytuje celou řadu výhod různým tělním systémů. Drtivá množství lidí nemá ve svém jídelníčku zařazené dostatečné množství vlákniny, proto je TNT skvělou vlákninou, jak udržovat svůj trávicí systém v optimální kondici.  

Vláknina hraje klíčovou roli při kontrole hladiny cholesterolu a hladiny cukru v krvi. Pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt. Vláknina rovněž absorbuje toxiny a nevstřebané tuky ve střevech a odstraňuje je. Pravidelnou konzumaci vlákniny lze jen doporučit.

Bylo prokázáno, že dostatek vlákniny ve stravě snižuje riziko mnohých zdravotních obtíží. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny potraviny, jako jsou luštěniny, celé ovoce, oves a otruby mají rovněž velmi nízký glykemický index.

TNT DRINK skvěle chutná a zajišťuje dostatečný přísun vlákniny.

Obsahuje soubor 18 různých zdrojů vlákniny, vitaminů a minerálních látek nezbytných pro dobré zdraví.

TNT poskytuje rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Obsahuje beta-karoten, lykopen a další karotenoidy. Neobsahuje přidané cukry pouze přírodní ovocný cukr. TNT DRINK obsahuje více živin, než celé kilo čerstvé zeleniny, včetně vlákniny, vitaminů a minerálních látek. Lahodná chuť s přírodním pomerančem přináší přírodní chuť a podporu zdraví pro celou rodinu. Každá dávka tohoto lahodného TNT nápoje s pomerančově smetanovou příchutí poskytuje  12g vlákniny, dále 12 vitamínů, 11 minerálů, antioxidantů. TNT NÁPOJ může být užíván denně jako náhrada jídla nebo jako doplněk k jakékoliv stravě. Vláknina v TNT se získává z 18 různých ovoce, zeleniny a obilí.  Obsahuje podmáslí. 

Jednoduše smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou.

Doporučené užívání: smíchejte jednu přiloženou odměrku s cca. 118 ml  vody a protřepejte. Užívejte místo snídaně a večeře.

Poznámka:  tento produkt obsahuje vitamin A ve formě - retinol. Neužívejte, pokud jste těhotná, nebo plánujete-li otěhotnění a poraďte se s lékařem.


FAT GRABBERS -

Výrobek patří k nejoblíbenějším produktům výrobce v Evropě a ve Spojených státech. Jedná se o patentovanou směs (Patent USA č. 6214349) Guarové gumy. (Cyamopsis Tetragonolobus), Psyllium (Plantago ovata Trupy), Ptačinec - výtažek z listů (Stellaria media) a sójový lecitin. Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve vodném prostředí. Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti.


Navíc! Fat Grabbers ® dodává živiny, které pomáhají udržovat hladinu cholesterolu v krvi již v optimální hladině.


Fat Grabbers ® obsahuje: guarová guma, slupky psyllia, výtažek z listů Ptačince a lecitin. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů. Fat Grabbers ® je ideálním produktem pro každého, kdo chce pomoci snížit hladinu tuků v jeho stravě. Žádné stimulanty, žádné pochybné přísady, jen zdravé nutriční látky, které nenarušují normální tělesné procesy.


Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.  Fat Grabbers ® je produkt vyrobený z bylin.

Upozornění: Tato tvrzení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Může způsobit alergickou reakci u osob citlivých na vdechnutí nebo požití psyllium. Nejste-li si jisti svým zdravotním stavem obraťte se vždy na svého ošetřujícího lékaře s nímž konzultujte užívání přípravku.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky