KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Redukční program rozpočtový - vanilka

Redukční program rozpočtový - vanilka
   
Vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny bez kalorií, cholesterolu a tuků z jiných zdrojů bílkovin.
Doplní vysoce kvalitní mléčné bílkoviny, bez obsahu pšenice, droždí, lepku a prakticky bez tuku.

SynerProTein:
- Poskytuje 20 g sojového proteinu v jedné porci.
- Velkým zdroj všech devíti esenciálních aminokyselin.
- Obsahuje směs bylin a brukovité zeleniny*), které poskytují důležité mikroživiny.

Balení: 448 g - 14 dávek.
Dávkování: 1 přiložená odměrka do cca. 230 ml vody nebo odtučněného mléka.


Spalovač tuků 120 kapslí

Přínos: pomáhá snížit v těle vstřebávání tuku a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi. Fat Grabbers ® je ideálním produktem pro každého, kdo chce pomoci snížit hladinu tuků v jeho stravě. Žádné stimulanty, žádné pochybné přísady, jen zdravé nutriční látky, které nenarušují normální tělesné procesy.

Dávkování: 4 kapsle zapijte 250 ml čisté vody a užívejte s jídlem 2 – 3 x denně.
Balení: 120 kapslí (15 dní užívání.)
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Na objednávku
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 150,00
počet kusů:

Popis

hubnutí, výživa, spalování tuků, fitness, dieta, hubnutí břicha a stehen, úprava váhy, do plavek, žena, muž, figuraSynerProTein pomůže získat úplné a vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny bez kalorií, cholesterolu a tuků z jiných zdrojů bílkovin. SynerProTein je jedním z nejpečlivěji vypracovaných a respektovaných proteinových doplňků, jaké jsou dnes k dispozici a je určen pro doplnění vysoce kvalitní mléčné bílkoviny, bez obsahu pšenice, droždí, lepku a prakticky bez tuku.


SynerProTein původně navrhl Dr. James Scala jako výživu pro astronauty a olympioniky.


Více informací ZDE.


SynerProTein obsahuje také exkluzivní SynerPro koncentrát, který poskytuje bohatý a zdravý základ ovoce a brukvovité zeleniny s antioxidačními výhodami. SynerProTein neobsahuje žádné mléko, vejce nebo živočišné deriváty a je proto vynikajícím zdrojem bílkovin pro ty, kteří upřednostňují vegetariánskou stravu a nebo mají omezení ve stravě. Neobsahuje žádné umělé příchutě, sladidla, barviva ani konzervační látky.

 

VYSOCE KVALITNÍ BÍLKOVINY

 

SynerProTein je jedinečný nízkým obsahem tuku. Složení poskytuje všechny esenciální aminokyseliny, vaše tělo potřebuje, v kombinaci se zeleninou brukvovité, vitamínů, minerálů a bylin. Vyrobeno z produktů, které nejsou geneticky modifikované.

 

SynerProTein:
- Poskytuje 20 g sojového proteinu v jedné porci.
- Je velkým zdrojem všech devíti esenciálních aminokyselin.
- Obsahuje směs bylin a brukovité zeleniny*), které poskytují důležité mikroživiny.
 

VÝZNAM BÍLKOVIN

 

Bílkovina je součástí našeho těla a je jedním z hlavních základních stavebních kamenů organismu. Potřeba bílkovin pro naše tělo je konstantní. Bílkoviny nemohou být střádány v těle a proto je důležité pro přijímat kvalitní protein průběžně.

 

PŘEHLED

 

Bílkoviny se v organismu rozkládají na aminokyseliny, které tělo spotřebovává v syntéze široké škály strukturálních a enzymatických bílkovin. Když se spotřebuje protein, tělo účinně rozkládá složité bílkoviny na aminokyseliny. Tělo využívá těchto aminokyselin v syntéze široké škály strukturálních a enzymatických bílkovin. Tyto proteiny jsou funkční, nemohou být ukládány v těle. Při jejich nedostatku je organismus nevhodně čerpá ze svých jiných zdrojů (kosterní a svalová tkáň). Bílkoviny jsou nezbytné pro stavbu a udržování všech tělesných tkání. Tvoří enzymy a hormony, které řídí všechny chemické reakce v našem těle a regulují aktivity, jako je trávení, metabolismus a tělesné teploty. Další bílkoviny v krvi mají funkci protilátek na obranu proti různým onemocněním a infekcím.

 

 

Dávkování: 1 přiložená odměrka do cca. 230 ml vody nebo odtučněného mléka. (Dávka programu na 14 dní užívání).

 

Jeden tip za všechny:
Smíchejte jednu odměrku SynerProTeinu s čokoládovou příchutí s 400 ml vody (nebo odtučněného mléka). Přidejte čerstvý banán nebo jiné oblíbené ovoce (jahody, borůvky).


FAT GRABBERS

Výrobek patří k nejoblíbenějším produktům výrobce v Evropě a ve Spojených státech. Jedná se o patentovanou směs (Patent USA č. 6214349) Guarové gumy. (Cyamopsis Tetragonolobus), Psyllium (Plantago ovata Trupy), Ptačinec - výtažek z listů (Stellaria media) a sójový lecitin. Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve vodném prostředí. Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti.


Navíc! Fat Grabbers ® dodává živiny, které pomáhají udržovat hladinu cholesterolu v krvi již v optimální hladině. Fat Grabbers ® obsahuje: guarová guma, slupky psyllia, výtažek z listů Ptačince a lecitin. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.


Výzkumem v nezávislých laboratořích bylo ověřeno, že lecitin a saponiny emulgují tuk ve
vodném prostředí.


Fat Grabbers ® zajišťují ve spojení s guarovou gumou a slupky psyllia odvod emulgovaných tuků z tenkého střeva. Vázané molekuly tuku jsou pak vyloučeny z organismu. Užívání přípravku Fat Grabbers ve spojení s rozumným stravovacím plánem vám pomůže efektivně dosáhnout optimální hmotnosti. Spolehlivost výrobku ověřilo náročné testování a mnoha leté užívání spokojených klientů.  Fat Grabbers ® je produkt vyrobený z bylin.

Upozornění: Tato tvrzení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci. Může způsobit alergickou reakci u osob citlivých na vdechnutí nebo požití psyllium. Nejste-li si jisti svým zdravotním stavem obraťte se vždy na svého ošetřujícího lékaře s nímž konzultujte užívání přípravku.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky