KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

SynerProTein, 448 g - čokoláda

SynerProTein, 448 g - čokoláda
   
Výživa nejen pro sportovce.

Vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny bez kalorií, cholesterolu a tuků z jiných zdrojů bílkovin.
Doplní vysoce kvalitní mléčné bílkoviny, bez obsahu pšenice, droždí, lepku a prakticky bez tuku.

SynerProTein:
- Poskytuje 18 g sojového proteinu v jedné porci.
- Velkým zdroj všech devíti esenciálních aminokyselin.
- Obsahuje směs bylin a brukovité zeleniny*), které poskytují důležité mikroživiny.

Balení: 448 g
Dávkování: 1 přiložená odměrka do cca. 230 ml vody nebo odtučněného mléka.
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Na objednávku
DPH:15%
Vaše cena s DPH:899,00
počet kusů:

Popis

K produktu lze dokoupit originální sportovní lahev za zvýhodněnou cenu.


SynerProTein pomůže získat úplné a vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny bez kalorií, cholesterolu a tuků z jiných zdrojů bílkovin.


SynerProTein je jedním z nejpečlivěji vypracovaných a respektovaných proteinových doplňků, jaké jsou dnes k dispozici a je určen pro doplnění vysoce kvalitní mléčné bílkoviny, bez obsahu pšenice, droždí, lepku a prakticky bez tuku.


SynerProTein původně navrhl Dr. James Scala jako výživu pro astronauty a olympioniky.


Informace o složení.

Více informací ZDE.


SynerProTein obsahuje také exkluzivní SynerPro koncentrát, který poskytuje bohatý a zdravý základ ovoce a brukvovité zeleniny s antioxidačními výhodami.

SynerProTein neobsahuje žádné mléko, vejce nebo živočišné deriváty a je proto vynikajícím zdrojem bílkovin pro ty, kteří upřednostňují vegetariánskou stravu, a nebo mají omezení ve stravě. Neobsahuje žádné umělé příchutě, sladidla, barviva ani konzervační látky.

 

VYSOCE KVALITNÍ BÍLKOVINY

 

SynerProTein je jedinečný nízkým obsahem tuku. Složení poskytuje všechny esenciální aminokyseliny, vaše tělo potřebuje, v kombinaci se zeleninou brukvovité, vitamínů, minerálů a bylin. Vyrobeno z produktů, které nejsou geneticky modifikované.

 

SynerProTein:
- Poskytuje 20 g sojového proteinu v jedné porci.
- Je velkým zdrojem všech devíti esenciálních aminokyselin.
- Obsahuje směs bylin a brukovité zeleniny*), které poskytují důležité mikroživiny.

Tento produkt obsahuje vitamin A ve formě retinolu. Těhotné ženy by měly omezit jeho příjem na jeden nápoj denně a před užíváním se poradit s ošetřujícím lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

 

hubnutí, výživa, spalování tuků, fitness, dieta, hubnutí břicha a stehen, úprava váhy, do plavek, žena, muž, figuraVÝZNAM BÍLKOVIN

 

Bílkovina je součástí našeho těla a je jedním z hlavních základních stavebních kamenů organismu. Potřeba bílkovin pro naše tělo je konstantní. Bílkoviny nemohou být střádány v těle, a proto je důležité pro přijímat kvalitní protein průběžně.

 

PŘEHLED

 

Bílkoviny se v organismu rozkládají na aminokyseliny, které tělo spotřebovává v syntéze široké škály strukturálních a enzymatických bílkovin. Když se spotřebuje protein, tělo účinně rozkládá složité bílkoviny na aminokyseliny.


Tělo využívá těchto aminokyselin v syntéze široké škály strukturálních a enzymatických bílkovin. Tyto proteiny jsou funkční, nemohou být ukládány v těle. Při jejich nedostatku je organismus nevhodně čerpá ze svých jiných zdrojů (kosterní a svalová tkáň).


Bílkoviny jsou nezbytné pro stavbu a udržování všech tělesných tkání. Tvoří enzymy a hormony, které řídí všechny chemické reakce v našem těle a regulují aktivity, jako je trávení, metabolismus a tělesné teploty. Další bílkoviny v krvi mají funkci protilátek na obranu proti různým onemocněním a infekcím.

 

 

Dávkování: 1 přiložená odměrka do cca. 230 ml vody nebo odtučněného mléka. (Dávka programu na 28 dní užívání).

 

Jeden tip za všechny:
Smíchejte jednu odměrku SynerProTeinu s čokoládovou příchutí s 400 ml vody (nebo odtučněného mléka). Přidejte čerstvý banán nebo jiné oblíbené ovoce (jahody, borůvky).
Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky