KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

e9 - energetický nápoj s nutrienty

e9 - energetický nápoj s nutrienty
   
Doplněk stravy pro podporu energie a regulaci hmotnosti s vitamíny, minerálními látkami, aminokyselinami a bylinami.

Balení: 30 porcí
Užívání: rozpusťte jednu porci s 240 ml vody.
Doporučená denní dávka: 1 porce.
Výrobce:Synergy WordWide Europe B.V.
Dostupnost:Skladem
DPH:21%
Vaše cena s DPH:1 399,00
počet kusů:

Popis

Download Video: MP4,WebM,Ogg


Výhody e9

  • Dlouhotrvající zdravá energie prostřednictvím jedinečného nízkokalorického složení.
  • Přispívá k přirozené činnosti metabolismu plného energie.
  • Hraje roli při snížení únavy a vyčerpání.
  • Přispívá k normální psychické a duševní činnosti.
  • Podporuje přirozenou schopnost těla produkovat energii.
  • Úžasná příchuť Piña colada.
  • Slazené steviol glykosidy, které se přirozeně vyskytují v listech stevie.

Energetické složení přípravku e9 od společnosti Synergy kombinuje sílu L-argininu s vysoce kvalitními přísadami, aby vám zajistilo výdrž potřebnou ke splnění životních úkolů. V současné době existují desítky rychle účinkujících přípravků pro doplnění energie, ale díky unikátní směsi vitaminů a přírodních zdrojů kofeinu v přípravku e9 můžete věřit, že užíváte přípravek, který podporuje váš zdravý životní styl. Bez ohledu na to, jaká je denní doba, zda se snažíte soustředit či zůstat ve střehu a plni energie, smíchejte si dávku přípravku e9 s vodou a vychutnejte si jeho osvěžující příchuť Piña colada.

Aktivní přísady energetického nápoje e9 jsou rovněž:

L-arginin je silnou aminokyselinou, kterou lze najít v prvotřídním výrobku ProArgi-9 + od společnosti Synergy. Extrakt z listů yerba maté má povzbuzující účinky, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě. Tato látka také pomáhá posilovat tělo a zároveň vám pomůže cítit se aktivněji. Extrakt ze semen guarany a výtažek z listů zeleného čaje jsou přírodními zdroji kofeinu. Vitamin B-komplex je skupina 7 vitaminů rozpustných ve vodě, včetně vitaminů B6 a B12, které je třeba doplňovat každý den prostřednictvím vyvážené stravy.


Tato potřeba se stává stále důležitější pro osoby, které jsou fyzicky aktivní nebo pracují pod stresem. Vitaminy B plní v těle konkrétní úlohu a přispívají k normální činnosti metabolismu plného energie. Účinnost těchto vitaminů se zvyšuje, pokud působí dohromady. Vitamin C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky a zubů a zároveň zvyšuje vstřebávání železa.


Můžete být ctižádostivý podnikatel, student vysoké školy bojující s termíny nebo sportovec, který si dělá čas na namáhavé cvičení v již tak nabitém programu. S největší pravděpodobností hrajete v životě mnoho rolí - jste otcem, matkou, zaměstnancem, trenérem, dobrovolníkem - a díky zdravé energii můžete uspět v čemkoli, na co se v životě vrhnete. Energetické složení přípravku e9 od společnosti Synergy kombinuje sílu L-argininu s vysoce kvalitními přísadami, aby vám zajistilo výdrž potřebnou ke splnění životních úkolů. V současné době existují desítky rychle účinkujících přípravků pro doplnění energie, ale díky unikátní směsi vitaminů a přírodních zdrojů kofeinu v přípravku e9 můžete věřit, že užíváte přípravek, který podporuje váš zdravý životní styl. Bez ohledu na to, jaká je denní doba, zda se snažíte soustředit či zůstat ve střehu a plni energie, smíchejte


Guarana jsou semena z Paulinie nápojné, což je keř až malý strom z čeledi mýdelníkovité, původem z Venezuely a severní Brazílie. Guarana je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje únavu, udržuje pozornost a bdělost. Je vhodná při nervovém vypětí, při depresích a může se použít při rekonvalescenci po dlouhé nemoci. Může tišit menstruační bolesti. Kladně působí na nervový i tělesný stav, stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost. Likviduje v těle volné radikály, napomáhá při průjmech. Guarana zlepšuje paměť a soustředění. Dále může být součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků. 


Yerba Maté je extrakt z lístku cemíny paraguayské, což je stále zelený, asi 15 m vysoký strom. Pěstuje se zejména na území Argentiny, Brazílie, Chile, Uruguaye a Paraguaye. Výtažek je známý především svými výraznými povzbuzujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), dále minerální látky hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj., vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty.  Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Pití maté navíc tlumí pocit hladu a proto se této vlastnosti využívá při kontrole hmotnosti.

Zelený čaj je „pravý“ čaj, který při svém zpracování prošel minimální oxidací. Byla publikována řada vědeckých studií podporujících pití zeleného čaje. Například studie publikovaná v magazínu American Journal of Clinical Nutrition, ve vydání z února 2006, uvádí, že „větší konzumace zeleného čaje je spojená s menším výskytem poruch kognitivních funkcí u člověka“.


V květnu 2006 uveřejnili výzkumníci Yalské univerzity článek porovnávající více než 100 různých studií zaměřených na kladné zdravotní účinky zeleného čaje. Upozornili na něco, co nazvali „asijským paradoxem“, kdy navzdory velmi rozšířenému kouření cigaret je v Asii malý výskyt srdečních chorob a rakoviny. Teoretizují, že 1,2 litru čaje, který mnozí Asiaté vypijí každý den, přináší vysoké hodnoty polyfenolů a dalších antioxidantů. Tyto složky pak mohou různými způsoby zlepšit stav kardiovaskulárního systému, včetně prevence spojování krevních destiček a prevence zvyšování hodnoty cholesterolů. To uvádějí výzkumníci, jejichž studie se objevila v květnovém vydání magazínu Journal of the American College of Surgeons. Výslovně uvádějí, že zelený čaj může pomoci v prevenci oxidace cholesterolu LDL („špatný“ cholesterol), což následně může vést ke snížení zanášení cév. 


Studie publikovaná v magazínu Biological Psychology, vydání z 22. srpna 2006, se zaměřuje na změnu stresové reakce pomocí L-Theaninu, chemikálie vyskytující se v zeleném čaji. Uvádí, že „orální příjem L-Theaninu může mít anti-stresový efekt díky potlačení podráždění nervové soustavy.“ 


Studie z roku 2006 publikovaná 13. září v magazínu Journal of the American Medial Association uvádí „Konzumace zeleného čaje je spojená se snížením úmrtnosti zapříčiněným rakovinou“. Studie, vedená japonskou univerzitou Tohoku, sledovala 40 520 dospělých Japonců ve věku mezi 40 a 79 lety, kteří neměli mrtvici, srdeční záchvat nebo rakovinu při zahájení výzkumu v roce 1994. Studie sledovala všechny účastníky po celých 11 let a monitorovala všechny příčiny úmrtí a po 7 let monitorovala specifická úmrtí. Účastníci, kteří pili 5 a více šálků čaje denně měli o 16 procent nižší riziko předčasného úmrtí a o 26 procent nižší riziko výskytu kardiovaskulárních chorob, než účastníci, kteří pili méně než jeden šálek čaje denně. Studie dále uvádí, že „pokud zelený čaj chrání člověka proti kardiovaskulárním chorobám nebo rakovině, lze očekávat, že pití tohoto nápoje se bude částečně podílet na prodloužení života, kde právě kardiovaskulární choroby a rakovina jsou dvě celosvětově nejčastější příčiny předčasného úmrtí.“