KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

O nás

Milá návštěvnice, vážený návštěvníku našeho webu,

jsem ráda, že jste si našli čas podívat se na naše stránky. Jmenuji se Markéta a více než 20 let se zajímám o zdravou výživu a podporuji optimální programy pro stravování a výživu. Již několik let s pomocí špičkových výrobků z produkce Nature´s  Sunshine  Products Inc.

Máme, rady, tipy, jídelníčky a zdravé recepty zdarma i pro vás. Stačí se jen přihlásit k  bezplatnému stažení eBooku: 70 zdravých receptů + bonusu 6 kroků, které je dobré vědět při hubnutí.

  

* Email:
Jméno (křestní):


Vaše data jsou v bezpečí -


 
Přehled výrobků ke stažení

Rozhodnutí věnovat se oboru souvisejícímu s výživou a doplňky stravy vzniklo před mnoha lety, kdy jsme se začali zabývat otázkou, zda lze udělat pro sebe něco navíc.   

Z různých stran se k nám dostává mnoho informací o výživě, stravování, zaručené návody na hubnutí a další. Naším záměrem je nabídnout klientům srozumitelnou, a tím snazší cestu k dosažení předpokládaného cíle - udělat pro vlastní fyzickou i duševní kondici něco navíc.

V případě úpravy hmotnosti se neustálé sledování a počítání kalorií, zjišťování hodnot bazálního metabolismu apod. může jevit jako časově náročné, což nezřídka způsobí, že na uvedené metody pro jejich složitost zanevřeme. 

Najděte si proto u nás (v poradně, článcích nebo mezi produkty) způsob, který vás v zájmu úpravy a kontroly hmotnosti bude bavit, a nestresujte se tím, že to či ono si zakážete. Stav těla odráží stav mysli. Jak se začne chovat naše tělo, když budeme ve stresu? Časem přestane spolehlivě fungovat. 

Jsme nadšení z klientů, kteří zažívají nárůst nové energie, nejsou unavení, podávají lepší výkony, jsou ve skvělé kondici a psychické pohodě a především najdou řešení svého problému. To je důvod, proč se velmi rádi a s nadšením věnujeme právě této oblasti. 

Je pro nás prioritou pomáhat druhým cítit se lépe.

Často se mě klienti ptají: 

„Musím používat potravinové doplňky?“,

„Je nutné při hubnutí užívat nějaké produkty?“ 

Odpovídám: „Ne, ale…“

Naprosto souhlasím s názorem, že ke snížení váhy v mnoha případech postačí pohybová aktivita navíc, což nemusí být hned fázový trénink v posilovně. Mnohdy pomůže zbavit se jen své lenosti.

Řada nabídek výživových poradců se týká sestavení jídelníčků na míru, což je fajn, jenže…

Víme opravdu vždy, co jíme?

Jaké potraviny si kupujeme?

Obsahují skutečně deklarované složky? 

Baví nás v celodenním shonu stále studovat etikety na potravinách?

Jedno z pravidel pro optimální výživu doporučuje konzumovat dostatek ovoce a zeleniny (při hubnutí spíše zeleniny). Logistika dodávek ovoce a zeleniny na trh si však žádá nechávat ovoce dozrávat během přepravy či dlouhodobě skladovat.

Jiná, vědeckými pracemi podložená, doporučení uvádí konzumovat denně devět porcí ovoce a zeleniny. Ne každý je ovšem schopen pojmout v jediný den uvedenou dávku. Vím skutečně přesně kolik jablek, mrkve, brokolice, česneku atd. musím za den sníst, abych dodal/a tělu tolik vitamínů a minerálů, kolik je žádoucí?

Vždy se divím, když jsou například na doplnění vápníků prezentované mléčné výrobky. Přitom kravské mléko patří mezi osm potravinových alergenů. Mnohem více vápníku než v mléku najdete například v máku a jiných komoditách včetně zeleniny. 

Jistě budete dámy a pánové souhlasit s tvrzením, že by bylo bláhové myslet si, že když spolknu nějakou pilulku, budu v mžiku jako proutek s tělem super modelky. Chci-li si skutečně splnit přání mít pěknou postavu a zároveň bezchybně fungující organismus, pomůže změna stávajícího životního stylu a optimální příjem tělu potřebných mikro a makro nutrientů, či chcete-li vitamínů, minerálů a stopových prvků.  

Nebo vám snad v posilovně nenabízeli před a po cvičení proteinový nápoj a podobné doplňky. Je zajímavé, že z úst některých fitness trenérů slýcháme mnoho důvodů, proč nepoužívat při hubnutí potravinové doplňky, když hubnout lze cvičením, ale obratem stejná ústa svým cvičenkám a cvičencům právě potravinové doplňky nabízejí a prodávají. 

Budete-li cvičit a běhat do úmoru, pravděpodobně nějaké kilo shodíte. Ubereme-li zodpovědně ze svého stávajícího jídelníčku pamlsky a další nevhodné poživatiny, rovněž nějaké kilo z naší hmotnosti odpadne. Mysleme vždy na skutečnost, že máme jen jedno tělo, které pro bezchybné fungování potřebuje stále doplňovat mnoho kvalitních živin. 

Cestou za zdravým tělem někteří vidí v „samoléčbě“ sušenými bylinami, ale víte přesně jaké množství bylin do odvaru či čaje dávkovat, které byliny lze spolu kombinovat a jakou maximální teplotu vody lze použít? 

Tělo je jako auto nebo jiný stroj. Nebudeme-li mu dávat to nejlepší, co potřebuje, než se porouchá, nějakou dobu fungovat bude. Porouchaný nefunkční stroj nahradíte jiným, ale tělo máme jen jedno.

Právě proto vznikl projekt ExtraFit.cz, jehož záměrem, je uživatelům ukázat směr v optimální výživě a usnadnit doplnění potřebných živin s pomocí kvalitních potravin a potravinových doplňků vyrobených z bylin bez obsahu chemických náhražek.

Jako bonus přidáváme zdarma on-line poradnu s řadou užitečných tipů.

Na stránkách poradny najdete tipy a postupy pro optimální stravování a výživu. Navíc klientům poskytujeme jídelníčky a tréninkové plány zcela zdarma, zatímco jinde za ně zaplatí nemalé finanční částky. Vyzkoušejte si tuto bezplatnou službu.

Prvořadým cílem internetového obchodu ExtraFit.cz je dodávat zákazníkům špičkovou kvalitu za příznivou cenu! 

Jako dodavatele jsme zvolili společnost Nature's Sunshine Products, Inc., za níž stojí více než 40 let tvrdé práce na poli odborného výzkumu přírodních zdrojů pro podporu výživy, podtržená nekompromisním tlakem na maximální kvalitu surovin.

Všechny produkty dodávané internetovým obchodem ExtraFit.cz jsou výhradně z přírodních zdrojů. Byliny, z nichž jsou produkty vyráběny, nejsou stříkané pesticidy. Výrobky neobsahují umělá dochucovadla a chemické přísady.

Společnost Nature's Sunshine Products, Inc. se může pochlubit největším týmem expertů na zdravou výživu z přírodních zdrojů. Suroviny pro výrobu produktů jsou pečlivě vybírány od pěstitelů z Ameriky, Evropy, Afriky a Orientu. Výrobky desítky let pomáhají zlepšit kondici a vitalitu milionům uživatelů. Při vývoji produktů je vždy na prvním místě kvalita a přínos pro zákazníka. 

Zárukou kvality výrobků Nature's Sunshine Products, Inc. je špičkový tým složený z odborníků na výživu, biologů, farmaceutů, přírodovědců a více než 600 testů kvality k zajištění nadstandardu kvality, čistoty, účinnosti a bezpečnosti. Díky tomu jsou výrobky společnosti Nature Sunshine, Inc.  špičkové doplňky stravy, které ocení každý, kdo chce za své peníze dostat kvalitu bez kompromisů.

Mějte vždy na paměti, že doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek či dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsaženým v potravině samostatně nebo v kombinaci a určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Doplněk stravy lze ve smyslu předchozí definice chápat jako přínosné obohacení stravy. Neslouží tedy k léčbě a prevenci konkrétních nemocí.

Složení potravinových doplňků musí být navíc v souladu s vyhláškou 352/2009 Sb., kterou se stanoví požadavky na doplňky stravy a na obohacování potravin.

Vitaminy a minerální látky obsažené ve výrobcích musí být pouze ve formách, které jsou povoleny Nařízením Komise (ES) č. 1170/2009.

Záruka spokojeného nákupu!

Internetový obchod ExtraFit.cz vědom si kvality dodávaných produktů, vám navíc poskytuje  30denní záruku na vrácení peněz za první objednávku pro případ, že s produkty nebudete spokojeni. Jako poděkování za vaši objednávku poštovné hradíme za vás. 

ExtraFit.cz = spokojenost a kvalita bez kompromisu!

O tom Vás jistě přesvědčí eBook: 70 zdravých receptů +, ke stažení zdarma.
* Email:
Jméno (křestní):


Vaše data jsou v bezpečí -

Prožijte život ve zdraví a v radosti. 

Bc. Markéta KlimešováCopyright (c) 123RF Stock Photos
Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky