KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Houba Reishi a čínské byliny (Chinese Herb & Mineral Blend), 946 ml

Houba Reishi a čínské byliny (Chinese Herb & Mineral Blend), 946 ml
   
Speciální směs čínských bylin a minerálních látek. Produkt podporuje imunitu a harmonizuje energetický systém organismu. Doplněk stravy „Houba Reishi a čínské byliny (Herb and mineral blend 946 ml) je kombinací 64 stopových prvků. Každá denní dávka (30 ml) poskytuje 360 mg draslíku. Draslík přispívá k normálnímu fungování nervového systému, normálních funkci svalů a udržování normálního krevního tlaku.

Balení: 946 ml (31 dní užívání.)
Dávkování: užívejte jednu polévkovou lžíci (15 ml) ráno a jednu polévkovou lžíci ve večerních hodinách denně. Mohou být smíchány s vodou nebo šťávou podle chuti. Před použitím protřepat.
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Skladem
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 159,00
počet kusů:

Popis

Devět čínských bylin pomáhá podporovat systémy, které vycházejí z fyzické, mentální a emocionální energie s podporou energetických meridiánů celého těla. Především jde o následující byliny:

Houba reishi (Ganoderma lucidum)
Schizandra chinesis (Klanopraška čínská) - bobule
Gynostemma pentaphyllum (Ženšen pětilistý)
Sibiřský ženšen - kořen a oddenek
Lycium chinense (Kustovnice čínská) - bobule
Zázvor - oddenek
Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný)  - list
Lékořice - kořen
Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý)

Houba Reishi (Ganoderma lucidum) je vzácná léčivá houba užívána v čínské medicíně 4 tisíce let. Ve volné přírodě roste houba reishi jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem. Nezřídka  je nutné  prověřit až 100 000 starých stromů, aby se našlo pár hub. Což je důvod, proč byla houba Reishi ve starověké Číně vyhrazena pouze pro použití v císařské rodině. Číňané houbu Reishi považují za cennější než žen šen. V současné, uspěchané a stresující době má preventivní medicína rostoucí význam a  houba Reishi v ní hraje nezastupitelnou roli. Reishi zvyšuje  vitalitu a výkonnost, podporuje srdce proti vlivům stresu, zvyšuje odolnost imunitního systému v krizovým situacích, pomáhá přivést do krve více kyslíku. Vše bez vedlejších účinků. Houba Reishi je netoxická a může být užívána denně.

Houba Reishi obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, z minerálů má výrazný obsah železa a selenu a dále obsahuje některé vitamíny ze skupiny B. 

Přítomnost velkého množství různých druhů polysacharidů podporuje imunitu. Houba Reishi rovněž obsahuje velké množství antioxidantů, triterpeny, vlákninu, organické germanium, enzymy, adenosiny.

K jejím příznivým působením na naše zdraví patří celková podpora detoxikace organismu, normalizace hodnoty krevního tlaku, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, je užitečná při alergiích, zánětech, pomáhá při poruchách spánku. Podporuje buněčný metabolismus, odstraňuje z těla toxické látky nahromaděné v játrech a chrání je před zanášením škodlivinami. Podporuje fyziologickou funkci jater nebo srdeční oběh a povzbuzuje srdce.

V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby Ganoderma lucidum ve formě sirupu jako podporu při:

 • posílení imunitního systému resp. zvýšení odolnosti vůči stresu,
 • chronické bronchitidě,
 • astmatu,
 • kardiovaskulárních nemocech,
 • hypertenzi, 
 • onemocnění žloutenkou,
 • nespavosti,
 • migréně,
 • dně,
 • revmatu,
 • sklerodermii,
 • Dermatomyositis - chronická zánětlivá onemocnění svalů,
 • Lupus erythematodes - autoimunitní onemocnění spojené s poškozením mnoha orgánů a tkání,
 • Alopecia areata -vypadávání vlasů.
 • Dystrophia musculorum progresiva - dědičné nezánětlivé onemocnění svalů.

Schizandra chinesis (Klanopraška čínská) obsahuje látky, které posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně a snižují únavu. Schizandra patří mezi takzvané adaptogeny, nebo-li látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.

Gynostemma pentaphyllum (Ženšen pětilistý) je ve světě mnoho let znám především pro své prokazatelně příznivé účinky proti stresovým faktorům, dále jako prevence proti žloutence, rakovinovým a kardiovaskulárním onemocněním. Dle tradiční čínské medicíny posiluje činnost srdce, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, dále reguluje krevní tlak a imunitní systém, čímž se stává ideálním zdravotním nápojem především pro starší lidi. Může rovněž působit jako prevence proti arteriosklerose.

Sibiřský ženšen (Eleuthrococcus) pomáhá tělu vyrovnat se se stresem. Je běžně užíván lidmi po traumatu nebo procházející stresujícím obdobím, jelikož usnadňuje organismu vrátit se zpět do uvolněného stavu.

Lycium chinense (Kustovnice čínská) je keřovitá rostlina, jejíž domovinou jsou severní a západní oblasti Číny, Japonsko, Jáva a Střední Asie. Plody kustovnice obsahují betakaroteny, polysacharidy, vitamíny B1, B2, C, vápník, železo i fosfor. Příznivě ovlivňuje činnost jater a ledvin, zlepšuje zrak a všeobecně tonizuje organismus. Podle moderních výzkumů snižuje odvar z kustovnice též hladinu krevního cukru, příznivě ovlivňuje látkovou přeměnu cukrů a snižuje krevní tlak. Pomáhá překonat slabost a pocit únavy, zlepšuje rozmazané vidění a ulevuje při bolestech hlavy. 

Zázvor - Není známo, odkud zázvor přesně pochází. Občas se uvádí, že byl nejdříve pěstován na jihu Číny, odkud pronikl do Indie. S jistotou můžeme říci, že v Indii a Číně se používá již více než tři tisíciletí. Právě v Číně se traduje, že zázvor může mít antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při žaludečních, cestovních a těhotenských nevolnostech. Léčitelé v Číně jej doporučovali jako doplněk proti rýmě a chřipce. Dále uváděli, že může pomoci při snižování cholesterolu, stimulaci krevního oběhu a podpoře redukci váhy. Není však vhodný pro děti. Pro těhotné se doporučuje jen v omezené míře.

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je národním stromem Číny. V tradiční čínské medicíně byl jinan podle dochovaných záznamů používán po tisíce let k léčbě astmatu, zažívacím potížím, kašle, omrzlin a senility.  

Kořen lékořice obsahuje látky důležité pro ochranu před infekcí. 

Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let zejména s vlivem na posílení  imunitního systému. Má výrazný přínos podpory organismu při předcházení nachlazení, chřipky, či infekcím horních cest dýchacích, ale i v jejich průběhu, kdy značně zkracuje rekonvalescenci. Výrazně zvyšuje odolnost proti stresu, zvyšuje vitalitu a je částečně afrodisiakální. Má rovněž výrazné antioxidační účinky, zbavuje tělo nadbytečných tekutin, užívá se při diabetu, ke snížení krevního tlaku a kardiovaskulárních potížích.

Uvedené benefity však doposud žádná vědecká práce nepotvrdila, ale ani zcela nevyvrátila.

Každá porce poskytuje také 180 mg draslíku na udržení zdraví nadledvinek. Složení dále obsahuje čištěnou vodu, šťávu z bílých hroznů, glycerin, kyselinu citrónovou a přírodní aroma z jablek a višní.

Doporučené dávkování: 15 ml = 1 polévkovou lžíci  smíchejte s vodou nebo džusem a užívejte ráno a večer. Lze kozumovat i neředěné a zapít vodou. Na zprvu nevšední chuť rychle přivyknete.

Balení: 946 ml (63 dávek).


Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky