KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Detoxikace, očista střev a pročištění organismu

Healthy Starter Pack - 10 denní detoxikační kůra
Healthy Starter Pack - 10 denní detoxikační kůra
   
Silná a účinná desetidenní bylinná očistná kůra, která zbaví organismus buněčného odpadu.

Velmi snadné a pohodlné užívání, žádné zdlouhavé přípravy.

Pročistí krevní řečiště, lymfatický systém, tlusté střevo a kůži. Detoxikuje játra a pročistí ledviny. Chcete-li získat maximální efekt z redukčních programů, začněte nejprve s očistou svého těla.

1 x Healthy Starter Pack
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Vyprodáno
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 499,00
počet kusů:

Popis

Přihlašte se k odebírání jídelníčků zdarma.

Přečtete si související článek: Signály těla.

Celková detoxikace organismu

Healthy Starter Pack,  balíček pro správný začátek - je silná a účinná desetidenní bylinná očistná kůra složená z pěti čistících bylin, které společně pomáhají zbavit organismus buněčného odpadu.  

S očistným programem Healthy Starter Pack pročistíte krevní řečiště, lymfatický systém, tlusté střevo a kůži. Detoxikujete játra a pročistíte ledviny.

Proč pročišťovat organismus a zbavovat tělo buněčného odpadu? 

Zdroje dnešního moderní světa přispívají k znečišťování životního prostředí. Ačkoliv si to ani mnohdy neuvědomujeme, jsme každý den vystaveni koktejlu toxických látek. Ze vzduchu, který dýcháme. Z vody, kterou pijeme a z níž čerpáme i zdroje potravy. Jsme pravidelně bombardováni různými toxiny z pesticidů, potravinářských přísad a konzervantů. Naše tělo denně vstřebává těžké kovy, vedlejší látky z léků, chemikálie z výrobků pro domácnost, ale i zbytky léků podávaných hospodářským zvířatům.

V lidském těle existuje několik protitoxických opatření, které ovšem mají u každého člověka rozdílnou kapacitu. Mezi nejznámější protitoxická opatření patří funkce jater, která jsou vybavena několika stovkami enzymů, působících na rozmanité toxické látky včetně alkoholu.

Játra moderního člověka jsou systematicky přetěžována vzhledem k práci, kterou musejí vykonávat. V průběhu života ztrácejí funkčnost a jedovaté látky již nejsou tak účinně detoxikovány. Začnou zatěžovat ledviny, kudy se obvykle vylučují, ale před tím ještě přetěžují nervový systém, buňku, její genetický materiál, reprodukční vlastnosti, a tím se podílejí na vzniku mnoha nemocí.

Dalším detoxikačním systémem je mezenchym neboli řídké pojivo vyplňující prostor mezi jednotlivými částmi orgánů, mezi cévami, nervovými svazky, svaly atd. Podle profesora Alfreda Pischingera (1899-1982) slouží mezenchym jako odpadní kanalizační systém, jako popelnice, do které se ukládá vše, co organismus nepotřebuje. Mezenchym je však živá tkáň, nikoliv mrtvý prostor. Proto jako živá tkáň reaguje na potřeby organismu. Vlivem přetíženosti mezenchymu těžkými kovy, chemickými a průmyslovými toxickými látkami, ale také toxickým prostředím v těle matky, dochází k jeho blokádě a špatné skladovací schopnosti, čímž dochází postupně ke kontaminaci škodlivými látkami životně důležitých orgánů.

Pravidelná celková detoxikace organismu snižuje riziko rakoviny tlustého střeva. Optimální je dopřát si očistu jednou za 1/4 roku.

Pročištěním organismu programem Healthy Starter Pack maximálně zefektivníte i výsledky programů redukce váhy! 

Složení:

Healthy Starter Pack (balení obsahuje 30 sáčků s kapslemi).

Kapsle velmi usnadňují užívání.

Psyllium Hulls (slupky psyllia)
1 kapsle obsahuje: Psyllium slupky (Plantago ovata), obal tobolky (želatina, voda). (Byliny sušené).

Digestive Health (Balíček pro zdravé zažívání)
1 kapsle obsahuje: Hydroxid hořečnatý, tobolky (želatina, voda), kořen šťovíku kadeřavého (Rumex crispus), oddenek zázvoru (Zingiber officinale), vrcholák tříslovinný - extrakt z plodu (Terminalia chebula), amla - extrakt z plodu (Emblica officinalis ), proskurník lékařský - extrakt z kořene (Athaea officinalis), kůra z kluzkého jilmu (Ulmus rubra). Pomocné látky: stearan hořečnatý, celulóza

Liver Health (Balíček pro zdravá játra)
1 kapsle obsahuje: tobolky (želatina, voda), kořen kurkumy (Curcuma longa), kořen hořce (Gentiana lutea), kořen šťovíku kadeřavého (Rumex crispus), puchratka kadeřavá - mořská řasa (Chondrus crispus), kůra z kluzkého jilmu (Ulmus rubra), semeno pískavice - řecké seno (Trigonella foenumgraecum), květ světlice barvířské (Carthamus tinctorius), trupy z černého ořešáku (Juglans nigra), kořen pampelišky (Taraxacum officinale), list medvědice lékařské (Arctostaphylos uva-ursi), Ptačinec - nadzemní části (Stellaria media), list šanty kočičí (Nepeta cataria). Pomocné látky: stearan hořečnatý, celulóza.

Cranberry & Buchu (Kombinace amerických brusinek a těhozevu)
1 kapsle obsahuje: americké brusinky (Vaccinium macrocarpon), obal tobolky (želatina, voda), těhozev extrakt z listů (Barosma betulina).  Pomocné látky: Maltodextrin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý. (Maltodextrin je oligosacharid, známý jako výhodný zdroj energie pro sportovce. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro lidské tělo.)

HS II 
1 kapsle obsahuje: hloch obecný (Crataegus laevigata) hloh jednosemenný (Crataegus monogyna), obal tobolky (želatina, voda), paprika roční (Capsicum annuum), česnek kuchyňský (Allium sativum).

Potravinové doplňky by neměly  nahrazovat vyváženou stravu.

Healthy Starter Pack - balíček pro správný začátek během desetidenní detoxikační kůry pomůže vyčistit trávicí trakt a odstraní toxiny z tlustého střeva. Výraznou měrou podporuje činnost jater. Játra působí současně jako krevní filtr se zpětnou vazbou pro hormony v těle. Pokud jsou játra přetěžována, ostatní orgány v těle začnou pracovat v nouzovém režimu. Healthy Starter Pack tudíž zároveň revitalizuje a vyživuje játra.

Dalším důležitým eliminačním kanálem pro odvod nečistot z organismu jsou močové cesty. Složka HS II pomáhá tělu zároveň udržovat zdravé cévy, podporuje pružnost jejich stěn, což je nezbytné k zdravému oběhovému systému.

Produkt je navržen tak, že umožňuje užívání spolu s normální zdravou stravou. Účinek posílíte, pokud během kůry vynecháte červené maso, smažená jídla, produkty z pšenice, mléčné výrobky, kofein a alkohol. Při užívání programu pijte dostatek vody. Alespoň 6 až 8 sklenic vody denně navíc.


Jak nejlépe užívat Healthy Starter Pack:

PRVNÍ DEN: vezměte jeden sáček 15 minut před večeří a zapijte sklenicí vody.

DRUHÝ DEN: vezměte jeden sáček před snídaní a večeří a zapijte sklenicí vody. 

TŘETÍ DEN: vezměte jeden sáček před snídaní, obědem i večeří a zapijte sklenicí vody.

Budete-li mít pocit, že jsou tři sáčky denně na vás příliš, snižte dávku na dva sáčky, případně až na jeden a pokračujte v užívání, dokud balení nespotřebujete.

Nezapomínejte dostatečně pít, alespoň 6 až 8 sklenic vody, čímž pomůžete organismu vyvézt buněčný odpad z těla ven. Konzumujte dostatek čerstvého ovoce a zelené listové zeleniny.

Upozornění:

Někteří jedinci mohou mít příznaky procesu pročištění a odvádění toxinů z těla v podobě zápachu z úst, přítomnosti zvýšeného tělesného pachu, bolesti hlavy či mírné nevolnosti.  Uvedené symptomy jsou známkou toho, že organismus se zbavuje odpadu. Zprvu mohou být tyto symptomy nepohodlné, ale během pěti dnů odezní. Následně pocítíte zvýšení energie, bdělosti a zlepšení pocitu zdraví a pohody.

Neužívejte:

  • v těhotenství a během kojení,
  • při akutních bolestech břicha,
  • při horečkách,
  • nepodávejte dětem.

 Uchovávejte v chladu a mimo dosah dětí.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky