KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

K-Biogreen, detoxikace bylinami

K-Biogreen, detoxikace bylinami
K-Biogreen, detoxikace bylinami
   
Unikátní, čistě přírodní rostlinný výrobek (500 g).

Obsahuje 58 vybraných surovin, například fazole, zeleninu, mořské řasy, enzymy a celou řadu živin, které hrají významnou roli při čištění a detoxikaci lidského těla, pro omlazení a pozitivní podporu životně důležitých orgánů.

Balení: 500 g
Doporučené užívání: rozmíchejte 1 přiloženou odměrku (je součástí balení) prášku K-Biogreen důkladně ve vodě (nebo dle chuti ve šťávě apod.). Můžete užívat 1 x až 3 x denně.
Výrobce:K-LINK International
Dostupnost:Skladem
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 999,00
počet kusů:

PopisK-BIOGREEN (500 g)

Naše tělo je nepřetržitě vystaveno stresu a znečištění životního prostředí. I když náš každodenní životní styl může být moderní a zdravý,  podle Světové zdravotnické organizace (WHO) potřebuje  naše tělo zdravou nízkotučnou stravu s vysokým procentem vlákniny, která je bohatá na  komplex sacharidů. Tohoto cíle může být dosaženo pravidelnou konzumací dostatečného množství kvalitního ovoce, zeleniny, celozrnných obilovin a luštěnin, stejně jako ořechů, výhonků a kořenů vitálních bylin.  

K-Biogreen je unikátní, čistě přírodní rostlinný výrobek. Obsahuje 58 vybraných surovin, například fazole, zeleninu, mořské řasy, enzymy a celou řadu živin, které hrají významnou roli při čištění a detoxikaci lidského těla, v omlazení a pozitivní podporu životně důležitých orgánů. Zároveň podporuje imunitu. Užíváním K-Biogreen získává tělo široké spektrum základních živin. K-Biogreen je vhodný pro ty, kteří chtějí zdravě jíst, podpořit životosprávu a zajistit si optimální váhu. 

K-Biogreen je vyživující a vyvážený nutriční doplněk. Neobsahuje žádné přísady ani geneticky modifikované složky (certifikováno na Novém Zélandu u AsureQuality Organic Standard). Jednotlivé složky jsou použity ve výrobě až po té, co prošly důkladnou laboratorní kontrolou. Organické rostliny, které se používají pro náš výrobek, pochází výhradně od certifikovaných zemědělských pěstitelů.

K-Biogreen neobsahuje umělá ochucovadla, barviva, prostředky podporující růst rostlin a konzervační látky.

Konzumace výrobku K-Biogreen hraje výraznou roli v čistícím a detoxikačního procesu lidského těla, v omlazení a v podpoře funkcí životně důležitých orgánů v těle včetně prevence před plísňovým kožním onemocnění, virů, a toxických látek. Je určený všem, kteří se chtějí stravovat zdravě, pečovat o své duševní a tělesné zdraví a mít rovněž kontrolu nad svoji hmotností.

Doporučené užívání: rozmíchejte 1 přiloženou odměrku (je součástí balení) prášku K-Biogreen důkladně ve vodě (nebo dle chuti ve šťávě apod.). Můžete užívat 1 x až 3 x denně. Výrobek obsahuje mnoho rozpustných složky, které reagují s vodou, a při delším kontaktu s vodou se může vytvořit gel. Proto doporučujeme vypít bezprostředně po přípravě.

Dospělí: 1 odměrku (10 g) K-Biogreen rozmíchejte v 300 ml vlažné vody.
Děti: ½ odměrky (5 g) K-Biogreen rozmíchejte v 300 ml vlažné vody.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt se skládá výhradně z čistých přírodních složek. Nicméně pokud si všimnete neobvyklé reakce na užívání, přerušte užívání nebo snižte dávku, případně se poraďte s lékařem. Výrobek je vhodný pro děti od 4 let, pro těhotné a kojící matky. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje vlákninu, může dojít k výraznější aktivitě střevní činnosti.  V takovém případě je třeba snížit množství použitého K-Biogreen pro přípravu nápoje. Prosím dbejte na pečlivé uzavření balení po každém použití. V počátku procesu detoxikace se může detoxikační proces projevit bolestmi hlavy, které odezní.

Nutriční hodnoty a procentní podíl jednotlivých složek v produktu ke stažení.

Další tipy pro zdravý životní styl

Dopřejte si dostatek osvěžujícího spánku. Pokud cvičíte, dejte svému tělu čas pro následný odpočinek a věnujte rovněž pozornost pitnému režimu. Neopomínejte pravidelnou konzumaci ovoce a zeleniny.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky