KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 39 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!
ZÍSKEJTE DALŠÍ PŘÍJEM

Liquid Chlorophyll 476 ml + Zambroza 458 ml

Liquid Chlorophyll 476 ml + Zambroza 458 ml
Liquid Chlorophyll 476 ml + Zambroza 458 mlLiquid Chlorophyll 476 ml + Zambroza 458 mlLiquid Chlorophyll 476 ml + Zambroza 458 ml
   
Liquid Chlorophyll + Zambroza, dvojnásobná péče o vnitřní harmonii těla.
Liquid Chlorophyll je tekutý chlorofyl, který zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení.
Balení: 1 lahev (476 ml) - 95 dávek!
Užívání: 1 kávovou lžičku smíchejte s cca. 100 ml vody a pijte 2 x denně.
Obsahuje v 5 ml porci 15 mg účinné látky obecného chlorofylu (chlorofylinů).
Složení: vojtěška a moruše.
Využijte pro sebe chlorofyl za skvělou cenu!

Zambroza pomáhá doplňovat organismu živiny a udržovat zdravý imunitní systém.
Balení: 1 láhev (485 ml) - 32 dávek.
Užívání: 15 ml smíchejte s cca. 40 ml vody a užívejte 1 - 2 x denně (ráno a večer).
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Vyprodáno
DPH:15%
Vaše cena s DPH:1 299,00
počet kusů:

Popis

1245,- Kč - SKLADEM
Synergické spojení příznivých účinků produktů Liquid Chlorophyll a Zambroza harmonizuje vnitřní prostředí organismu. Vzájemné působení generuje výraznou podporu zlepšení trávení a doplnění živin s antioxidačním efektem. Ideální spojení pro dlouhodobé užívání.

Trávení,zažívání, detoxikace, čistota střev, žaludek, střevaLIQUID CHLOROPHYLL - chlorofyl nápoj

Lidé nejsou obézní, nýbrž překyselení!

  • Molekula chlorofylu je s výjimkou středového atomu stejná jako molekula hemoglobinu (místo železa obsahuje hořčík). Příjímá-li člověk více chlorofylu, zvyšuje se kvalita i kvantita červených krvinek.

Prostředí v našem těle by mělo být lehce zásadité (pH 7,4), jenže konzumace nevhodných poživatin, stres, napětí, smog, antikoncepce, léky, málo spánku, nadměrná fyzická aktivita i špatné dýchání a nezřídka opakující se nevhodné diety mají významný podíl na nežádoucím překyselení organismu.

Překyselený organismus ukládá tuky na určitých partiích těla, čímž znesnadňuje zdravý proces shazování přebytečných kilogramů. Rovněž celulitida může být výsledkem ukládání kyselin do podkožního tuku. Pokud tedy chcete hubnout, měl by být redukční jídelníček upraven směrem k zásaditosti. Konzumovat bychom měli 70% zásadotvorných potravin a pouze 30% kyselinotvorných.

Vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu se zdá konzumovat dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, jenže v obchodní síti se nabízí zelenina a ovoce, které je sklízeno nezralé a dozrává často během uskladnění či dopravě k zákazníkovi.  Kolik asi potřebných živin, vitamínu a enzymů podobná zelenina a ovoce obsahuje, když největší zásobu minerálních látek a vitamínů kumuluje 14 dní před dosažením optimální zralosti. Málokdo z nás je schopen soběstačně pěstovat bio produkty v domácím měřítku. Proto je třeba doplňovat potřebné živiny jinou cestou. Nikoliv však produkty vyrobených uměle v laboratořích, nýbrž nejlépe výtažky z bylin. Zdrojem chlorofylu v produktu Liquid Chlorophyll je výtažek z vojtěšky. Jde o čistý výrobek, který je určený pro celoroční konzumaci rodiny. Liquid Chlorophyll je vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu a navození homeostázi. Optimální prostředí v lidském organismu je navození acidobazické rovnováhy či-li vyváženého stavu kyselin a zásad. 

Využijte pro sebe chlorofyl za skvělou cenu!

Navíc je-li náš organismus permanentně překyselený a my mu vědomě příliš nepomáháme dostat se opět do rovnováhy, musí bojovat sám. Využívá k tomu naše vlastní zásoby živin, například minerálů, jako je vápník. I tukové buňky v tomto procesu hrají důležitou roli, proto se jich překyselený organismus nerad zbavuje. To vše v důsledku přispívá k obezitě, osteoporóze, infarktu či mozkové mrtvici atd. Překyselený organismus se projevuje neustálou únavou, bolestmi ve svalech, citlivostí na chlad, poruchami prokrvování končetin, zvýšenou náchylností k infekčním nemocem či zřetelnou změnou váhy.

Překyselený organismus se může projevovat zvýšenou únavou, horším hojením ran, je náchylný na záněty a slabší imunitní odezvu.

ZAMBROZA

Není pochyb o tom, že naše běžná strava není vždy zcela vyvážená. Základní vitamíny a živiny nejsou přijímány v doporučeném množství. Americká Správa potravin a léčiv - Food and Drug Administration (FDA) doporučuje, aby průměrný dospělý člověk konzumoval devět porcí ovoce a zeleniny a má k tomu dobrý důvod. Příjem minimálního množství ovoce a zeleniny poskytuje životně důležité živiny a vitamíny, které pomáhají udržovat tělo v té nejlepší kondici a je schopné zažehnat nebezpečí, které představují volné radikály.

Málo lidí si uvědomuje nebezpečí těchto volných radikálů, avšak mnozí již byli sužováni jejich dopady. Volné radikály jsou atomy, které se vymknou kontrole a způsobí škodu v těle průměrného člověka po jen minimálním vystavení se kouři, slunečním paprskům a dalším běžným znečišťujícím látkám. Pokud je toto působení nadměrné, poškození buněk může vést k rakovině, k nemoci související se stářím a k srdečním vadám*.

Protože málo lidí konzumuje doporučenou denní dávku ovoce a zeleniny, mnozí se rozhodli přijímat nezbytné vitamíny a minerály prostřednictvím doplňků/multivitamínů, spíše než ve formě „whole food“ (zdravé, organické, kvalitní, čerstvé jídlo) . Průzkumy začínají ukazovat, že konzumace doplňků se nevyrovná hodnotě živin poskytnuté při konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny.

Toto je důvod proč pro výrobu nápoje ZAMBROZA byly využity jedinečné a účinné vlastnosti ovoce, které při správné kombinaci poskytují ideální rovnováhu živin. Šťáva bez konzervačních látek jako doplněk. Zatímco se ZAMBROZA nazývá potravinový doplněk, obsahuje rozpustné šťávy z čerstvého ovoce, které obsahují každou tělu potřebnou složku, což ZAMBROZU dělá jedinečnou ve srovnání s ostatními vyrobenými doplňky ve formě vitamínů a minerálů. S mimořádnou chutí získanou z obzvášť pečlivě vybraných druhů ovoce, může ZAMBROZA poskytnout živiny, které potřebujete jen ve dvou malých skleničkách denně.*

Zambroza je koncentrovaný extrakt ze zdravého ovoce a přírodních extraktů z celého světa. Spojuje v sobě výhody lahodné a výživné šťávy, která byla speciálně vyvinuta k neutralizaci volných radikálů.Mangostan, výživa a hubnutí

Zambroza je synergická směs deseti silných složek k nimž patří mangostan, wolfberry / Goji - plody extrakt, jablečný extrakt, borůvka, hroznová šťáva, hroznové semeno, hroznové slupky, zelený čaj, červené Berry a malina, extrakt z plodu rakytníku řešetlákového.

Podle dostupných materiálů používali lidé rostliny a plody, které jsou součástí produktu ke zvýšení životní energie, k udržení imunitního systému v optimální kondici, dále jako podporu funkce zažívacího ústrojí, pro posílení schopnosti učení a paměti, pro

• úlevu od bolesti a migrén,

• prevenci před záněty močového ústrojí, vypozorovali rovněž

• protirevmatické, protizánětlivé a protiplísňové účinky,

• uklidnění ženského organismu od negativních vjemů měsíčních cyklů – menstruace či pro zlepšení pleti.

Uvedené informace doposud žádná odborná práce nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Nicméně byl vysledován značný prospěch u lidí, kteří dlouhodobě aktivně podporují vnitřní prostředí svého organismu.

Neužívejte v těhotenství, případně chcete-li otěhotnět. V těchto případech se vždy poraďte s lékařem. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte z dosahu dětí.
Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky