KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 39 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!
ZÍSKEJTE DALŠÍ PŘÍJEM

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl 476 ml

Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl 476 ml
   
Liquid Chlorophyll - tekutý chlorofyl,
doplněk stravy (476 ml - 95 dávek!)
Užívání: 1 kávovou lžičku smíchejte s cca. 100 ml vody a pijte 2 x denně.
Obsahuje v 5 ml porci 15 mg účinné látky obecného chlorofylu (chlorofylinů).
Složení: vojtěška a moruše.

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu. Liquid Chlorophyll zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení. Využijte pro sebe chlorofyl za skvělou cenu!
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Vyprodáno
DPH:15%
Vaše cena s DPH:589,00
počet kusů:

Popis

CHCI LEPŠÍ CENU.                             Čepujeme chlorofyl proti překyselení
Chlorofyl koncentrát doplněk stravy (476 ml)

 • Molekula chlorofylu je s výjimkou středového atomu stejná jako molekula hemoglobinu (místo železa obsahuje hořčík). Přijímá-li člověk více chlorofylu, zvyšuje se kvalita i kvantita červených krvinek. 
Proč předcházet překyselení organismu?
Lidé nejsou obézní, nýbrž překyselení!

O přínosu chlorofylu napsali - článek zde.

Vojtěška (Tolice vojtěška – Medicago satova) byla po staletí používána v alternativní medicíně jako prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu. Literatura popisuje přínos konzumace vojtěšky a pravidelný příjem chlorofylu zejména z několika důvodů. 

Starověcí léčitelé byli přesvědčeni, že:                                                   

 • upravuje zažívání,
 • detoxikuje organismus,
 • udržuje zdravé srdce,
 • podporuje tvorbu hemoglobinu,
 • příznivě ovlivňuje transport kyslíku,
 • pomáhá odstraňovat tělesné pachy,
 • eliminuje špatný dech,
 • chlorofyl zmírňuje bolesti v krku,
 • zlepšuje krevní oběh,
 • snižuje únavu,
 • má silné antibakteriální vlastnosti,
 • působí protizánětlivě,
 • může zlepšit imunitní odezvu,
 • optimalizuje a udržuje zdraví,
 • posiluje odolnost buněk proti bakteriím,
 • stimuluje hojení ran,
 • pomáhá zlepšit peptické vředy,
 • podporuje pravidelné vyprazdňování střev,
 • může být prospěšný pro pacienty trpící revmatoidní artritidou.

Snažíte se hubnout, cvičíte, běháte a viditelný výsledek se stále nedostavuje? Na vině může být překyselenost organismu.


Prostředí v našem těle by mělo být lehce zásadité (pH 7,4), jenže konzumace nevhodných poživatin, stres, napětí, smog, antikoncepce, léky, málo spánku, nadměrná fyzická aktivita i špatné dýchání a nezřídka opakující se nevhodné diety mají významný podíl na nežádoucím překyselení organismu.

 

Překyselený organismus ukládá tuky na určitých partiích těla, čímž znesnadňuje zdravý proces shazování přebytečných kilogramů. Rovněž celulitida může být výsledkem ukládání kyselin do podkožního tuku. Pokud tedy chcete hubnout, měl by být redukční jídelníček upraven směrem k zásaditosti. Konzumovat bychom měli 70% zásadotvorných potravin a pouze 30% kyselinotvorných.

Vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu se zdá konzumovat dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, jenže v obchodní síti se nabízí zelenina a ovoce, které je sklízeno nezralé a dozrává často během uskladnění či dopravě k zákazníkovi.  Kolik asi potřebných živin, vitamínu a enzymů podobná zelenina a ovoce obsahuje, když největší zásobu minerálních látek a vitamínů kumuluje 14 dní před dosažením optimální zralosti. Málokdo z nás je schopen soběstačně pěstovat bio produkty v domácím měřítku. Proto je třeba doplňovat potřebné živiny jinou cestou. Nikoliv však produkty vyrobených uměle v laboratořích, nýbrž nejlépe výtažky z bylin. 

Zdrojem chlorofylu v produktu Liquid Chlorophyll je výtažek z vojtěšky a moruše. Jde o čistý výrobek, který je určený pro celoroční konzumaci rodiny. Liquid Chlorophyll je vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu a navození homeostáze. Optimální prostředí v lidském organismu je navození acidobazické rovnováhy či-li vyváženého stavu kyselin a zásad. 

Využijte pro sebe chlorofyl za skvělou cenu!

 

Navíc je-li náš organismus permanentně překyselený a my mu vědomě příliš nepomáháme dostat se opět do rovnováhy, musí bojovat sám. Využívá k tomu naše vlastní zásoby živin, například minerálů, jako je vápník. I tukové buňky v tomto procesu hrají důležitou roli, proto se jich překyselený organismus nerad zbavuje. To vše v důsledku přispívá k obezitě, osteoporóze, infarktu či mozkové mrtvici atd. Překyselený organismus se projevuje neustálou únavou, bolestmi ve svalech, citlivostí na chlad, poruchami prokrvování končetin, zvýšenou náchylností k infekčním nemocem či zřetelnou změnou váhy.

 

Chlorofyl je obecný název pro skupinu zelených barviv vyšších rostlin, které se účastní metabolismu kyslíku. Chlorofyl je spojen se železem a podílí se na tvorbě krevního barviva hemoglobinu, který umožňuje v procesu dýchání přenos kyslíku do tkání. Proto hraje zásadní roli ve fungování srdce a nervů.
Doplněk stravy Liquid Chlorophyll získává chlorophyl z moruše a vojtěšky.


Účinnou zbraní proti překyselení organismu je chlorofyl. Chlorofyl má v trávicím systému silně zásaditý účinek.

 

Chlorofyl se běžně používá jako přípravek s desinfekčním a deodorantním účinkem v kosmetických přípravcích. Chlorofyliny jsou důležité pro denní detoxikační podporu, ulevují při těžkém zažívání a mohou modulovat aktivaci enzymů. Zároveň poskytují antioxidační ochranu proti volným radikálům.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky