KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

Houba Reishi a čínské byliny (Chinese Herb & Mineral Blend), 946 ml + Liquid Chlorophyll, 476 ml + Zambroza, 458 ml

Houba Reishi a čínské byliny (Chinese Herb & Mineral Blend), 946 ml + Liquid Chlorophyll, 476 ml + Zambroza, 458 ml
   
Tříhlavý drak na podporu imunity:

Speciální směs čínských bylin a minerálních látek. Produkt podporuje imunitu a harmonizuje energetický systém organismu. Doplněk stravy „Houba Reishi a čínské byliny (Herb and mineral blend 946 ml) je kombinací 64 stopových prvků. Každá denní dávka (30 ml) poskytuje 360 mg draslíku. Draslík přispívá k normálnímu fungování nervového systému, normálních funkci svalů a udržování normálního krevního tlaku.

Balení: 946 ml (31 dní užívání.)
Dávkování: užívejte jednu polévkovou lžíci (15 ml) ráno a jednu polévkovou lžíci ve večerních hodinách denně. Mohou být smíchány s vodou nebo šťávou podle chuti. Před použitím protřepat.

Liquid Chlorophyll je tekutý chlorofyl, který zajistí rovnováhu ve vašem organismu, pročistí jej a zlepší trávení.
Balení: 1 lahev (476 ml)
Užívání: 1 polévkovou lžíci smíchejte s cca. 100 ml vody a pijte 2 x denně.
Obsahuje v 5 ml porci 15 mg účinné látky obecného chlorofylu (chlorofylinů).
Složení: vojtěška a moruše.

Zambroza pomáhá doplňovat organismu živiny a podporuje imunitní systém.
Balení: 1 láhev (485 ml) - 32 dávek.
Užívání: 15 ml smíchejte s cca. 40 ml vody a užívejte 1 - 2 x denně (ráno a večer).
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Vyprodáno
DPH:15%
Vaše cena s DPH:2 299,00
počet kusů:

Popis

Kombinace produktů tonizuje vnitřní prostředí organismu s důrazem na vyšší odolnost proti stresu a velké zátěži. 

Devět čínských bylin pomáhá podporovat systémy, které vycházejí z fyzické, mentální a emocionální energie s
 podporou energetických meridiánů celého těla. Především jde o následující byliny:

Houba reishi (Ganoderma lucidum)
Schizandra chinesis (Klanopraška čínská) - bobule
Gynostemma pentaphyllum (Ženšen pětilistý) 
Sibiřský ženšen - kořen a oddenek
Lycium chinense (Kustovnice čínská) - bobule
Zázvor - oddenek
Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný)  - list
Lékořice - kořen
Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý)

Houba reishi (Ganoderma lucidum) je vzácná léčivá houba užívána v čínské medicíně 4 tisíce let. Ve volné přírodě roste houba reishi jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem. Nezřídka  je nutné  prověřit až 100 000 starých stromů, aby se našlo pár hub. Což je důvod, proč byla houba reishi ve starověké Číně vyhrazena pouze pro použití v císařské rodině. Číňané houbu reishi považují za cennější než žen šen. V současné, uspěchané a stresující době má preventivní medicína rostoucí význam a  houba reishi v ní hraje nezastupitelnou roli. Reishi zvyšuje  vitalitu a výkonnost, podporuje srdce proti vlivům stresu, zvyšuje odolnost imunitního systému v krizovým situacích, pomáhá přivést do krve více kyslíku. Vše bez vedlejších účinků. Houba reishi je netoxická a může být užívána denně.

V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby Ganoderma lucidum ve formě sirupu jako součást léčby při:

 • posílení imunitního systému resp. zvýšení odolnosti vůči stresu,
 • chronické bronchitidě,
 • astmatu,
 • kardiovaskulárních nemocech,
 • hypertenzi, 
 • onemocnění žloutenkou,
 • nespavosti,
 • migréně,
 • dně,
 • revmatu,
 • sklerodermii,
 • Dermatomyositis - chronická zánětlivá onemocnění svalů,
 • Lupus erythematodes - autoimunitní onemocnění spojené s poškozením mnoha orgánů a tkání, 
 • Alopecia areata -vypadávání vlasů. 
 • Dystrophia musculorum progresiva - dědičné nezánětlivé onemocnění svalů.

Schizandra chinesis (Klanopraška čínská) obsahuje látky, které posilují nervovou soustavu, zvyšujíduševní i fyzickou aktivitu, působí protidepresivně a snižují únavu. Schizandra patří mezi takzvané adaptogeny, nebo-li látky zvyšující odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.

Gynostemma pentaphyllum (Ženšen pětilistý) je ve světě mnoho let znám především pro své prokazatelně příznivé účinky proti stresovým faktorům, dále jako prevence proti žloutence, rakovinovým a kardiovaskulárním onemocněním. Dle tradiční čínské medicíny posiluje činnost srdce, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, dále reguluje krevní tlak a imunitní systém, čímž se stává ideálním zdravotním nápojem především pro starší lidi. Může rovněž působit jako prevence proti arteriosklerose.

Sibiřský ženšen (Eleuthrococcus) pomáhá tělu vyrovnat se se stresem. Je běžně užíván lidmi po traumatu nebo procházející stresujícím obdobím, jelikož usnadňuje organismu vrátit se zpět do uvolněného stavu.

Lycium chinense (Kustovnice čínská) je keřovitá rostlina, jejíž domovinou jsou severní a západní oblasti Číny, Japonsko, Jáva a Střední Asie. Plody kustovnice obsahují betakaroteny, polysacharidy, vitamíny B1, B2, C, vápník, železo i fosfor. Příznivě ovlivňuje činnost jater a ledvin, zlepšuje zrak a všeobecně tonizuje organismus. Podle moderních výzkumů snižuje odvar z kustovnice též hladinu krevního cukru, příznivě ovlivňuje látkovou přeměnu cukrů a snižuje krevní tlak. Pomáhá překonat slabost a pocit únavy, zlepšuje rozmazané vidění a ulevuje při bolestech hlavy.

Zázvor - Není známo, odkud zázvor přesně pochází. Občas se uvádí, že byl nejdříve pěstován na jihu Číny, odkud pronikl do Indie. S jistotou můžeme říci, že v Indii a Číně se používá již více než tři tisíciletí. Právě v Číně se traduje, že zázvor může mít antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při žaludečních, cestovních a těhotenských nevolnostech. Léčitelé v Číně jej doporučovali jako doplněk proti rýmě a chřipce. Dále uváděli, že může pomoci při snižování cholesterolu, stimulaci krevního oběhu a podpoře redukci váhy. Není však vhodný pro děti. Pro těhotné se doporučuje jen v omezené míře.

Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je národním stromem Číny. V tradiční čínské medicíně byl jinan podle dochovaných záznamů používán po tisíce let k léčbě astmatu, zažívacím potížím, kašle, omrzlin a senility.

Kořen lékořice obsahuje látky důležité pro ochranu před infekcí. 

Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let zejména s vlivem na posílení  imunitního systému. Má výrazný přínos podpory organismu při předcházení nachlazení, chřipky, či infekcím horních cest dýchacích, ale i v jejich průběhu, kdy značně zkracuje rekonvalescenci. Výrazně zvyšuje odolnost proti stresu, zvyšuje vitalitu a je částečně afrodisiakální. Má rovněž výrazné antioxidační účinky, zbavuje tělo nadbytečných tekutin, užívá se při diabetu, ke snížení krevního tlaku a kardiovaskulárních potížích.

Uvedené benefity však doposud žádná vědecká práce nepotvrdila, ale ani zcela nevyvrátila.

Každá porce poskytuje také 180 mg draslíku na udržení zdraví nadledvinek. Složení dále obsahuje čištěnou vodu, šťávu z bílých hroznů, glycerin, kyselinu citrónovou a přírodní aroma z jablek a višní.

Doporučené dávkování: 15 ml = 1 polévkovou lžíci  smíchejte s vodou nebo džusem a užívejte ráno a večer. Lze kozumovat i neředěné a zapít vodou. Na zprvu nevšední chuť rychle přivyknete.

Balení: 946 ml (63 dávek).


Následné synergické spojení příznivých účinků produktů Liquid Chlorophyll a Zambroza harmonizuje vnitřní prostředí organismu. Vzájemné působení generuje výraznou podporu zlepšení trávení a doplnění živin s antioxidačním efektem. Ideální spojení pro dlouhodobé užívání.

Trávení,zažívání, detoxikace, čistota střev, žaludek, střevaLIQUID CHLOROPHYLL

Lidé nejsou obézní, nýbrž překyselení!

Prostředí v našem těle by mělo být lehce zásadité (pH 7,4), jenže konzumace nevhodných poživatin, stres, napětí, smog, antikoncepce, léky, málo spánku, nadměrná fyzická aktivita i špatné dýchání a nezřídka opakující se nevhodné diety mají významný podíl na nežádoucím překyselení organismu.

Překyselený organismus ukládá tuky na určitých partiích těla, čímž znesnadňuje zdravý proces shazování přebytečných kilogramů. Rovněž celulitida může být výsledkem ukládání kyselin do podkožního tuku. Pokud tedy chcete hubnout, měl by být redukční jídelníček upraven směrem k zásaditosti. Konzumovat bychom měli 70% zásadotvorných potravin a pouze 30% kyselinotvorných.

Vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu se zdá konzumovat dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, jenže v obchodní sítě se nabízí zelenina a ovoce, které je sklízeno nezralé a dozrává často během uskladnění či dopravě k zákazníkovi.  Kolik asi potřebných živin, vitamínu a enzymů podobná zelenina a ovoce obsahuje, když největší zásobu minerálních látek a vitamínů kumuluje 14 dní před dosažením optimální zralosti. Málokdo z nás je schopen soběstačně pěstovat bio produkty v domácím měřítku. Proto je třeba doplňovat potřebné živiny jinou cestou. Nikoliv však produkty vyrobených uměle v laboratořích, nýbrž nejlépe výtažky z bylin. Zdrojem chlorofylu v produktu Liquid Chlorophyll je výtažek z vojtěšky. Jde o čistý výrobek, který je určený pro celoroční konzumaci rodiny. Liquid Chlorophyll je vhodným řešením pro potlačení překyselenosti organismu a navození homeostázi. Optimální prostředí v lidském organismu je navození acidobazické rovnováhy či-li vyváženého stavu kyselin a zásad. 

Využijte pro sebe chlorofyl za skvělou cenu!

Navíc je-li náš organismus permanentně překyselený a my mu vědomě příliš nepomáháme dostat se opět do rovnováhy, musí bojovat sám. Využívá k tomu naše vlastní zásoby živin, například minerálů, jako je vápník. I tukové buňky v tomto procesu hrají důležitou roli, proto se jich překyselený organismus nerad zbavuje. To vše v důsledku přispívá k obezitě, osteoporóze, infarktu či mozkové mrtvici atd. Překyselený organismus se projevuje neustálou únavou, bolestmi ve svalech, citlivostí na chlad, poruchami prokrvování končetin, zvýšenou náchylností k infekčním nemocem či zřetelnou změnou váhy.

Překyselený organismus se může projevovat zvýšenou únavou, horším hojením ran, je náchylný na záněty a slabší imunitní odezvu.

ZAMBROZA

Není pochyb o tom, že naše běžná strava není vždy zcela vyvážená. Základní vitamíny a živiny nejsou přijímány v doporučeném množství. Americká Správa potravin a léčiv - Food and Drug Administration (FDA) doporučuje, aby průměrný dospělý člověk konzumoval devět porcí ovoce a zeleniny a má k tomu dobrý důvod. Příjem minimálního množství ovoce a zeleniny poskytuje životně důležité živiny a vitamíny, které pomáhají udržovat tělo v té nejlepší kondici a je schopné zažehnat nebezpečí, které představují volné radikály.

Málo lidí si uvědomuje nebezpečí těchto volných radikálů, avšak mnozí již byli sužováni jejich dopady. Volné radikály jsou atomy, které se vymknou kontrole a způsobí škodu v těle průměrného člověka po jen minimálním vystavení se kouři, slunečním paprskům a dalším běžným znečišťujícím látkám. Pokud je toto působení nadměrné, poškození buněk může vést k rakovině, k nemoci související se stářím a k srdečním vadám*.

Protože málo lidí konzumuje doporučenou denní dávku ovoce a zeleniny, mnozí se rozhodli přijímat nezbytné vitamíny a minerály prostřednictvím doplňků/multivitamínů, spíše než ve formě „whole food“ (zdravé, organické, kvalitní, čerstvé jídlo) . Průzkumy začínají ukazovat, že konzumace doplňků se nevyrovná hodnotě živin poskytnuté při konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny.

Toto je důvod proč pro výrobu nápoje ZAMBROZA byly využity jedinečné a účinné vlastnosti ovoce, které při správné kombinaci poskytují ideální rovnováhu živin. Šťáva bez konzervačních látek jako doplněk. Zatímco se ZAMBROZA nazývá potravinový doplněk, obsahuje rozpustné šťávy z čerstvého ovoce, které obsahují každou tělu potřebnou složku, což ZAMBROZU dělá jedinečnou ve srovnání s ostatními vyrobenými doplňky ve formě vitamínů a minerálů. S mimořádnou chutí získanou z obzvášť pečlivě vybraných druhů ovoce, může ZAMBROZA poskytnout živiny, které potřebujete jen ve dvou malých skleničkách denně.*

Zambroza je koncentrovaný extrakt ze zdravého ovoce a přírodních extraktů z celého světa. Spojuje v sobě výhody lahodné a výživné šťávy, která byla speciálně vyvinuta k neutralizaci volných radikálů.

Zambroza je synergická směs deseti silných složek k nimž patří mangostan, wolfberry / Goji - plody extrakt, jablečný extrakt, borůvka, hroznová šťáva, hroznové semeno, hroznové slupky, zelený čaj, červené Berry a malina, extrakt z plodu rakytníku řešetlákového.

Mangostan, výživa a hubnutí

  Podle dostupných materiálů používali lidé rostliny a plody, které jsou součástí produktu ke zvýšení životní energie, k udržení imunitního systému v optimální kondici, dále jako podporu funkce zažívacího ústrojí, pro posílení schopnosti učení a paměti, pro

  • úlevu od bolesti a migrén,

  • prevenci před záněty močového ústrojí, vypozorovali rovněž

  • protirevmatické, protizánětlivé a protiplísňové účinky,

  • uklidnění ženského organismu od negativních vjemů měsíčních cyklů – menstruace či pro zlepšení pleti.

  Uvedené informace doposud žádná odborná práce nevyvrátila, ale ani nepotvrdila. Nicméně je vysledován značný prospěch u lidí, kteří dlouhodobě aktivně podporují vnitřní prostředí svého organismu.

   Neužívejte v těhotenství, případně chcete-li otěhotnět. V těchto případech se vždy poraďte s lékařem. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte z dosahu dětí.

   Potřebujete poradit?

   Zeptejte se nás na výrobky

   Potřebujete poradit?

   Zeptejte se nás na výrobky

   Potřebujete poradit?

   Zeptejte se nás na výrobky

   Potřebujete poradit?

   Zeptejte se nás na výrobky

   Potřebujete poradit?

   Zeptejte se nás na výrobky