KATEGORIE
INFO LINKA
Tel.: 777 743 748
info@extrafit.cz 
PLATBY
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
DORUČUJE
     
   Cena dopravy: 0 - 59 - 89 Kč
JSME NA FACEBOOKU
   
   Navštivte nás na Facebooku.
  Máme pro vás články a videa.
VIDEA NA FACEBOOKU Hudební produkce - moderování

              
       (Ne)natáčeli jsme v Číně!
 

        
  Prověřili jsme produkty v akci!

TNT nápoj, 532 g

TNT nápoj, 532 g
   
Náhrada jídla, zdroj vlákniny a optimální výživy

Obsahuje:
- vysoké množství rozpustné vlákniny podporující pravidelné vyprazdňování,
- vitaminy pro zdravý růst,
- živiny pro zdraví a vitalitu,
- antioxidanty.
28 porcí!
Každá dávka tohoto lahodného nápoje s pomerančově smetanovou příchutí poskytuje 12g vlákniny, 12 vitamínů, 11 minerálů, antioxidantů.

Jde o plnohodnotnou náhradu jídla.

Doporučené užívání: smíchejte jednu přiloženou odměrku s cca. 118 ml vody a protřepejte. Užívejte denně. Vhodné pro vegetariány: obsahuje podmáslí.
Výrobce:Natures Sunshine Products, Inc.
Dostupnost:Na objednávku
DPH:15%
Vaše cena s DPH:925,00
počet kusů:

Popis

TNT NÁPOJ – zdroj vláknina (532g)

Složení a nutriční hodnoty zde.

Ideální náhrada jídla při hubnutí.  TNT NÁPOJ je ideální náhrada jídla při úpravě váhy. Svému organismu doplníte potřebné živiny, vitamíny, minerály a vlákninu s minimem kalorií. 

Vláknina je důležitou součástí zdravé výživy, ale není vždy snadné získat vždy z běžného jídla její potřebnou denní dávku. Konzumace dostatečného množství vlákniny je nezbytná pro udržení zdraví střev.  

Vláknina plní důležité funkce v těle. Nerozpustná vláknina absorbuje vodu, změkčuje stolici a stěhuje zbytky z nestrávené potravy  přes střeva ven z těla.

Rozpustná vláknina se váže s mastnými kyselinami a prodlužuje vyprazdňování žaludku, díky tomu se uvolněný cukr ze stravy vstřebává pomaleji. Vláknina poskytuje celou řadu výhod různým tělním systémů. Drtivá množství lidí nemá ve svém jídelníčku zařazené dostatečné množství vlákniny, proto je TNT skvělou vlákninou, jak udržovat svůj trávicí systém v optimální kondici.  

Vláknina hraje klíčovou roli při kontrole hladiny cholesterolu a hladiny cukru v krvi. Pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt. Vláknina rovněž absorbuje toxiny a nevstřebané tuky ve střevech a odstraňuje je. 

Pravidelnou konzumaci vlákniny lze jen doporučit.

Bylo prokázáno, že dostatek vlákniny ve stravě snižuje riziko mnohých zdravotních obtíží. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny potraviny, jako jsou luštěniny, celé ovoce, oves a otruby mají rovněž velmi nízký glykemický index.

TNT DRINK skvěle chutná a zajišťuje dostatečný přísun vlákniny.

Obsahuje soubor 18 různých zdrojů vlákniny, vitaminů a minerálních látek nezbytných pro dobré zdraví.

TNT poskytuje rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Obsahuje beta-karoten, karotenoidy včetně lykopenu (lykopen je jeden z nejdůležitějších potravinových karotenoidů). Neobsahuje přidané cukry pouze přírodní ovocný cukr. TNT DRINK obsahuje více živin, než celé kilo čerstvé zeleniny, včetně vlákniny, vitaminů a minerálních látek.

Lahodná chuť s přírodním pomerančem přináší přírodní chuť a podporu zdraví pro celou rodinu.

Každá dávka tohoto lahodného TNT nápoje s pomerančově smetanovou příchutí poskytuje  12g vlákniny, dále 12 vitamínů, 11 minerálů, antioxidantů.

TNT NÁPOJ může být užíván denně jako náhrada jídla nebo jako doplněk k jakékoliv stravě. Vláknina v TNT se získává z 18 různých ovoce, zeleniny a obilí.  Obsahuje podmáslí. 

Jednoduše smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou.

Doporučené užívání: smíchejte jednu přiloženou odměrku s cca. 118 ml  vody a protřepejte.

Poznámka:  tento produkt obsahuje vitamin A ve formě - retinol. Neužívejte pokud jste těhotná, nebo plánujete-li otěhotnění a poraďte se s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na výrobky